BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 10695072
*
nr 1069 5072
Golvlampa
50/60-tal, teak / björk / glasdekorationer
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:40:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 19:18:15
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk glasdekorationer golvlampa golvlampor teak teakmöbler trä
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
-
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:03
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5072
Golvlampa
50/60-tal, teak / björk / glasdekorationer
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 19:18:15 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björk glasdekorationer golvlampa golvlampor teak teakmöbler trä
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59 -
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:03